למען אחיי ואחיותיי לא אחשה – ישראל 2016

ולמה נרעשתי

Read-accross-america-target-NEA-Dr.-Seuss-NY-Public-Library-1-600x399מדובר באפשרות הגשת תביעה מגרמניה לגמלאות עבור יהודי רומניה ובולגריה ו/או ליורשיהם. קראו נא עד הסוף והפיצו בטובכן/ם.

כי הנה, יש לפחות עורך דין אחד חרוץ המשגר מכתב במתק שפתיים שהוא ורק הוא יכול לטפל בתביעה מסובכת שכזו, ועוד בגרמנית! כל מה שצריך לעשות התמימ/ה שבתמימות ובתמימים הוא לחתום לאותו עורך דין נמרץ ורב עוצמות על ייפוי כוח וגם, כן וגם, אלא מה: לחתום לו על הסכמה לשכר טירחה צנוע שבצנועים: 15% ממלוא הכספים שהנך זכאי/ת להם כמי שבתקופת השואה נהניית מפירות חוקי הגזע הנאציים שאימצו רומניה ובולגריה גם היא.

להזכירכם, החוק שנים רבות מדי אישר לעורכי הדין שכר טירחה בגובה שמונה אחוזים בלבד ומתוך הגמלה לחמש שנים ראשונות בלבד.
לפני שנים אחדות התעשת המחוקק והקטין את שכר הדירה המותר למחצית מכך. בשביל אותו עורך דין וחבריו – החוק הוא המלצה. קח מטאטא וטאטא אותו מתחת לשטיחים הפרסיים.

תזכורת לבעלי השיטנה היוקדת כלפי כל מה שדומה לאשכנזי, רחמנא ליצלן: יהודי בולגריה התמיינו לעדה הספרדית. עדה כזאת נמצאה גם ברומניה. נו, מה תגידו עכשיו, נשמות צדיקות?

נחזור לענייננו

יש עדכון מפתיע! סיוע משפטי חינם נוסף ומהיר מעט יותר!!! ספרו והפיצו לכל וייטב ליקיריכם/ן. חשוב! חשוב ודחוף!

האזרחית ק.יחוטה פתחה בחקירות. מתברר: משרד המשפטים נותן את מלוא התמיכה והייעוץ המשפטי לכך! כן, גם כשמדובר בגרמניה. נאמר לי עכשיו בטלפון. חינם! חינם!
מה צריך לעשות? לטלפן אליהם לטלפון 1700706044

המוקדן מעביר את הפנייה עם מספר הטלפון שלך למי שבמשרד המשפטים עוסק בכך במפורש ואז יחזרו אל הפונה בתוך עשרה ימים עם המידע והטפסים הנדרשים. בדואר ישראל, תחזקנה ידיו.
אין מה לחתום לעורכי דין שדורשים שכר טירחה. אין סיבה להיעשק ולהתקרבן.
הפיצו! אין זמן לעיכובים!

רגע רגע. עדכון! כזאת אומר גם משרד הרשות לזכויות ניצולי השואה של משרד האוצר הזכור לכך או אחרת. צלצלתי למוקד המידע 03/5682651
ולמחרת חזרו אליי וקבעו לי על המקום פגישה עם עורך דין לבעוד שלושה שבועות. ימות המשיח (מקווה).
בהצלחה.

נו, אם ניצולות שואה אתן מאותה ביצה, לא תתקשרו? ואם הוריכם אבדו, לא תרימו טלפון לבקש פגישה עם עורך דין מבין שני אלה או מעמותת אביב, תבוא עליה הברכה (אם תרצו לא תורמים לה, בדוק).

אם לב בכם/ן, לא תפיצו?

corinna by zipi copy